KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7748291
nr 774 8291
Blandteknik
Osignerad, begrundande par, 40-tal, ramens innermått: 30x20
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 19:09:05
100 kr
150 kr